U koho je vyšší riziko nakažení koronavirem?

Vyšší riziko nakažení hrozí lidem se zhoršenou imunitou.

Obecně platí, že zranitelnější bývají osoby se zhoršenou imunitou nebo oslabené jinými nemocemi. Tuto skutečnost uvádějí Čínské úřady, že právě tito lidé bývají těmi nječastějšími oběťmi viru.

Čínské úřady a lékaři, kteří virus studovali, identifikovali jako nejrizikovější skupinu starší lidi. Převážná většina lidí, kteří onemocnění podlehli, byla ve věku 60 až 89 let, uvedl jihoasijský korespondent německé stanice Deutsche Welle William Yang. U prvních 425 pacientů tvořil průměrný věk 59 let a 56 procent z nich byli muži.

Děti mohou být podle autorů studie méně náchylné k infekci, anebo projevují mnohem slabší příznaky. Je tedy možné, že tyto případy existují, ale nepodařilo se je najít. Potvrdí, nebo vyvrátí to ale až další výzkumy, o několika dětských pacientech se už ale ví.

Naše doporučení pro snížení rizika nakažení.

Každodenně detoxikujte organismus od toxických látek, které oslabují váš organismus a snižují imunitu – odolnost organismu. Pro detoxikaci si vybírejte takové detoxikační produkty, které jsou příjemné a neagresivní. Nezpůsobují ještě větší zatížení organismu, ale umí detoxikovat organismus postupně a nenásilně. S výběrem detoxikace se poraďte s vaším homeopatem.

Snižujte riziko nakažení koronavirem zvyšováním imunity

Silný organismus má mnohonásobně vyšší šanci k ochraně před koronavirem. Pokud je organismus oslaben, tak je riziko nakažení vyšší, než u silného a odolného jedince.

Pomáhá vám ke zdraví a skvělé psychické i fyzické kondici pomocí homeopatie v on-line homeopatické poradně HanaksHomeopathyHelp(c)1991